Ogłoszenia Parafialne.

XXV Niedziela Zwykła

WPROWADZENIE DO LITURGII

Zostaliśmy zaproszeni do winnicy Bożej — Kościoła. Przez swoją pracę, życie rodzinne, życie społeczne mamy wypełniać powołanie chrześcijańskie. Każdy czas i każda praca ma nas zbliżać do Chrystusa, by otrzymać zapłatę od Boga. Dzisiaj wzywa nas Bóg, byśmy przemyśleli swoją obecność w Kościele, swoje życie religijne, zawodowe i społeczne. Najświętsza ofiara, na której zgromadziliśmy się, to także zadanie, by przez nią uświęcać siebie i świat.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

1. Nadal obowiązują przepisy dotyczące bezpieczeństwa czyli zachowania w miarę możliwości bezpiecznego dystansu i zasłaniania ust i nosa   w kościele.  W czasie zagrożenia epidemicznego obowiązuje przyjmowanie komunii św. na rękę, a celebrującym zaleca się właśnie tę formę udzielania. W trosce o zdrowie swoje i  innych stosujmy się do zaleceń dotyczących naszego bezpieczeństwa.   

2.W Poniedziałek i Wtorek o godz. 17.30. spotkanie w kościele dla młodzieży, która otrzyma w środę 23.09. sakrament bierzmowania. Msza św.  będzie  o godz. 16.00. Sakramentu udzieli ks. bp. Adam Wodarczyk

3.W środę o g. 8.00. msza św. szkolna. Prosimy rodziców o dopilnowanie tego obowiązku.  

4. W piątek i sobotę od godz. 17.00 – 18.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

5. W sobotę po rannej Mszy Świętej nabożeństwo do MB Bujakowskiej. Zapraszamy na godz. 10.00 wspólnotę Dzieci Maryi na spotkanie w salkach oraz dzieci, które chcą należeć do tej wspólnoty. Szczególnie te , które w tym roku przystąpiły do I komunii Świętej.

6. Dnia 20.09. w niedzielę o godz. 10.30. I rocznica komuni świętej .

7. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy we wtorek  6.10. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.  

8.W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. Abp. Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w modlitwach

9. Ofiary na bieżące potrzeby parafii można wpłacać na konto parafialne :

10 8454 1040 2002 0065 2313 0001 . Bóg zapłać za złożone już ofiary i troskę

Interesujące ...

1 sierpnia 1920

Attachments